Lūdzu, izvēlieties detalizētāku jūsu problēmas aprakstu*
Izvēlieties valsti*
Vārds*
Uzvārds*
E-pasta adrese*
Tālruņa numurs
Ierīces tips
Transportlīdzekļa identifikācijas numurs (VIN)
"Ja jūs neesat aktivizējuši Kia Connect In-app pakalpojumus, lūdzu, ievadiet VIN, lai mēs varētu jums palīdzēt. VIN var atrast, pārbaudot paneļa numuru automašīnas priekšpusē pie vējstikla vadītāja puses, vadītāja puses durvju ailā vai transportlīdzekļa reģistrācijas dokumentos."
Detalizēts problēmas apraksts*
Pielikumi
(Lūdzu, pievienojiet ekrānuzņēmumu, ja lietotnē vai navigācijas ekrānā rodas kļūda)
Mēs ļoti nopietni uztveram jūsu personisko datu aizsardzību un izmantosim jūsu sniegto informāciju, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem. Papildinformāciju par datu aizsardzību, datu uzglabāšanas ilgumu un jūsu personisko datu apstrādi varat atrast mūsu Privātuma un Sīkdatņu politikā.
Ar šo piekrītu, ka manis ievadītais vārds, uzvārds un e-pasta adrese var tikt glabāti, apstrādāti un izmantoti Kia Connect GmbH, lai mani aicinātu piedalīties aptaujās par klientu apkalpošanas apmierinātību, nosūtot uzaicinājumus pa e-pastu, lai uzlabotu savienoto pakalpojumu kvalitāti. Mana piekrišana ir brīvprātīga, un es to varu atsaukt jebkurā laikā (piemēram, izmantojot saziņas veidlapu). Manas piekrišanas atsaukšana neietekmē apstrādi, kas balstīta uz šādu piekrišanu pirms tā atsaukšanas.