Wybierz bardziej szczegółowy opis swojego problemu*
Wybierz kraj*
Imię*
Nazwisko*
Adres e-mail*
Numer telefonu
Typ urządzenia
Numer identyfikacyjny pojazdu (VIN) samochodu
Jeśli nie aktywowałeś usług Kia Connect  w aplikacji prosimy o wprowadzenie numeru VIN w celu udzielenia wsparcia. Numer VIN pojazdu można znaleźć, sprawdzając deskę rozdzielczą u podstawy przedniej szyby po stronie kierowcy, ościeżnicy drzwi po stronie kierowcy lub rejestracji pojazdu.
Szczegółowy opis zagadnienia*.
Załączniki 
(Prosimy o załączenie zrzutu ekranu w przypadku wystąpienia błędu na ekranie aplikacji lub nawigacji)
Bardzo poważnie traktujemy ochronę Państwa danych osobowych i będziemy gromadzić, przetwarzać i wykorzystywać dane osobowe przekazane nam przez Państwa za pośrednictwem formularza kontaktowego wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie. Więcej informacji na temat ochrony danych, czasu przechowywania oraz przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności i plików cookies.
Wyrażam zgodę, aby moje imię, nazwisko i adres e-mail, które podałem powyżej, były przechowywane, przetwarzane i wykorzystywane przez Kia Connect GmbH w celu zapraszania mnie do udziału w ankietach dotyczących zadowolenia z obsługi klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej, aby poprawić jakość usług Connected. Moja zgoda jest dobrowolna i mogę ją w każdej chwili wycofać (np. za pomocą formularza kontaktowego). Wycofanie mojej zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na takiej zgodzie przed jej wycofaniem.